Małe Ojczyzny Ziemi Włoszczowskiej
  O projekcie mozw Regulamin Kontakt  

Pomysł katalogu Małych Ojczyzn Ziemi Włoszczowskiej (MOZW) zrodził się podczas wyszukiwania i przeglądania tematycznych stron miejscowości z terenów bliższych i dalszych okolic Włoszczowy.

Głównym celem tego niewielkiego projektu jest wzajemna promocja właśnie takich stron związanych tematycznie z historią lub życiem współczesnym Ziemi Włoszczowskiej.

Zaletą istnienia katalogu MOZW jest łatwość w dotarciu do innych serwisów internetowych tematycznie związanych z regionem włoszczowskim, po odwiedzeniu jednej, dowolnej strony zawierającej odsyłacz do tego katalogu (uczestniczącej w projekcie). Dla administratorów poszczególnych witryn skutkuje to dodatkową, wzajemną promocją ich serwisów, a przez to zwiększeniem ich oglądalności i promocją danych miejscowości.

Informacje - 2010.04.12
Kolejne strony w katalogu MOZW
Miło nam powitać w katalogu MOZW stronę Stowarzyszenia "Pękowiec" im.Mjr.inż Mieczysława Tarchalskiego ps."Marcin" http://pekowiec.com.pl/


Projekt ma tym większe szanse powodzenia, im więcej przystąpi do niego administratorów lokalnych serwisów internetowych, umieszczając stosowny odsyłacz graficzny do katalogu MOZW na swojej stronie.

Jak więc widać projekt katalogu MOZW niesie same korzyści zarówno dla administratorów stron "małych ojczyzn" jak i ich użytkowników. Dlatego warto go zrealizować!

Zapraszam!

© 2007 - 2010 MOZW
Odsłona:
Serwis działa na serwerach firmy:
onlinesc.net

statystyka